#1 2011-02-03 12:42:07

Pakt

Gość

PAKT Z ASPECTUM

Siemka jestem Założycielem sojuszu Aspectum i szukamy silnego przymierza w celu szukania doświadczenia u silniejszych graczy które je posiadają , handlu oraz dobrej zabawy bo chyba o to chodzi ... Rozmawiałem niedawno z graczem    blob    i mówił mi że on nie ma nic przeciwko ale wasza Rada zagłosowała że nie podpiszemy tego paktu ponieważ jesteśmy jeszcze za słabi . Wiec nasunęło mi się pytanie , Jaki próg punktowy was interesuje abyśmy mogli zawrzeć takowy PAKT .... Czekam na odpowiedz i pozdrawiam ELTOO !!!

 

#2 2011-02-05 11:34:13

ELTOO

cichy bob

Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: PAKT Z ASPECTUM

No i jak nikt sie nie odzywa , moze chociaż ktoś moglby sie wypowiedziec na ten temat co ?? ;> Wiem ze jestesmy jeszcze dosc slabi ale szukamy sojusznika .... nawet jesli odrzucacie moja propozycje to odpiszcie prosze ; ) Albo tutaj albo u nas na forum w dziale Ambasada

Offline

 

#3 2011-02-22 23:21:00

 Hideyasu

rozkręca się

13306626
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 20
Punktów :   

Re: PAKT Z ASPECTUM

osobiście to uważam że pakt ten może mieć pozytywny wpływ na nasz sojusz, jednak jak każdemu wiadomo każdy podpisany pakt to mniejsza ilość potencjalnych farm więc mam mieszane uczucia co do tej sprawy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleacher.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl www.prywatny-mt2.pun.pl www.aleaiactaesthg.pun.pl www.prywatnymetin2.pun.pl